Junkie – Bubblebum.lt
kovo 13, 2012

Junkie

 

junkie-bubblebum

Junkie – tai veiklos staliukas, skirtas naudoti vaikams automobilyje. Tiesiog prisekite staliuką ant galinės sėdynės tarp dviejų vaikų, ir vaikai galės piešti, žiūrėti filmukus, pasidėti gėrimus, užkandžius ar savo žaisliukus ir viską turėti vienoje vietoje.

Veiklos staliukas Junkie, naudojamas ant galinės automobilio sėdynės, padeda vaikams smagiau leisti laiką kelionėse. Išplečiama vidurinė staliuko dalis pritaikyta įdėti išimamam krepšeliui, kuriame patogu susidėti užkandžius ar žaisliukus ir neštis juos iš automobilio namo ar atvirkščiai. Čia taip pat yra izoliuotas skyrelis, kuriame galite laikyti gėrimus ar užkandžius, kai norite, kad jie ilgiau išliktų šalti.

Čia yra planšetinio kompiuterio laikiklis, kurio dėka abu vaikai matys vaizdą bei galės pasiekti ekraną. Išvengsite ginčų, kuriam dabar eilė laikyti planšetę 🙂 Taip pat staliukas turi du kompaktiškus atlenkiamus padėkliukus, kurie puikiai pasitarnaus piešiant, užkandžiaujant ar žaidžiant. Patogūs laikikliai gėrimams – kad sėdynė liktų sausa. Junkie tikrai būtina turėti visiems smagiems vaikams, kuriems tenka daug važinėtis automobiliu (o taip pat ir tėvams, kuriems atsibodo betvarkė automobilyje). 🙂

Pirkti