gegužės 23, 2011

Apie mus rašo

MAMALOGAS: http://www.mamalogas.lt/amazing-dalykai/bubblebum-automobiline-kedute/

BubbleBum – automobilinė kėdutė, telpanti į rankinuką

Gyvenime būna labai daug situacijų, kai vaiką tenka vežti automobiliu, o temptis su savimi normalią automobilinę kėdutę ar netgi ir įprastą pašikniuką – švelniai tariant – nepatogu. O kartais ir išvis neįmanoma.

Todėl aš jau labai seniai ieškojau tokio daikto, kaip nešiojama automobilinė kėdutė. Nešiojama – tikrąja to žodžio prasme, kad būtų galima vos ne į rankinuką įsimesti. Sugaišau ne vieną valandą besiknisdama po internetą. Net nežinojau ar toks daiktas apskritai egzistuoja ir tai šiek tiek apsunkino paieškas.  Vis tik radau keletą variantų pasirinkimui. Iškart atmečiau visokias made in Pakistan, No name nesąmones, su kuriomis neatlikti jokie saugumo tyrimai. Bet va radau. Ir dar geriau paieškojus, netgi radau, mamą, kuri tokias kėdutes platina Lietuvoje :)Dalinuosi su Jumis, nes man rodos, kad tokį daiktą turėtų turėti absoliučiai kiekviena šeima, turinti vaikų: Pripučiama BubbleBum automobilinė kėdutė.

bubblebum-rinkinys

Man patiko dėl kelių dalykų:

 • Kėdutė gavusi daug  įvairių įvertinimų ir apdovanojimų – pvz. Auksinį apdovanojimą „Family Choice Awards“apdovanojimuose JAV. Patys iš savęs visi tie apdovanojimai man svarbūs todėl, kad papildomai patvirtina daikto kokybę, praktiškumą ir t.t.
 • Užima TIKRAI mažai vietos, sveria mažai ir ją tikrai patogu nešiotis su savimi. Ko nepasakysi apie jokią kitą kėdutę, net ir tą mums įprastą vadinamąjį „pašikniuką“. Supakuota į specialų

maišelį, atrodo va taip:bubblebum-maiselyje

 • Saugi. Man tai buvo vienas iš svarbiausių dalykų. Kėdutė praėjusi visus būtinus patikrinimus, atitinka ES ir JAV saugumo standartus.
 • Labai paprastai prisitvirtina automobiliniu diržu. Nereikia kuistis, bandant ją kažkaip prisegti. Bent jau man pavyko iš pirmo karto ir be jokių ypatingų instrukcijų.
 • Kėdutės užvalkalas plaunamas ir lengvai nusiima bei užsideda. Jo nuėmimui nereikia išardyti pusės kėdutės, kaip kad kartais būna.
 • Labai lengvai prisipučia per specialų ventilį (matosi nuotraukoje apačioje): užima tik 20 sek, nereikia jokios pompos ar stiprių plaučių. Pripūsti tikrai lengviau nei, tarkim, balioną.pripuciama-kedute
 • Labai kompatiška – ne paslaptis, kad turint tris vaikus, sukišti juos su kėdutėm ant vienos sėdynės – nelengva. Tai vat Bubble Bum telpa ant galinės sėdynės, net jeigu kitos dvi kėdutės – įprastos, standartinės ir didelės automobilinės kėdės. Pripūsta atrodo va taip (vaizdas iš šono):autokedute-paaukstinimas
 • Būna visokių spalvų.

Kas man nepatiko:

 •  Kad tinka tik vaikams nuo 4 metų arba nuo 15 kg, o mažesniems – ne. Sugaišau laiko ieškodama ir nešiojamos/kompaktiškos kėdutės kūdikiams, bet analogiško kompaktiško varianto apskritai neradau :(

Jeigu dar kažkam kilo klausimas, o kam išvis tokia nešiojama kėdutė reikalinga, tai atsakau. Nuolatiniam naudojimui savo automobilyje, be abejo, naudoju kitokią kėdutę – kuri didesnė, komfortiškesnė ir pan.

Bet turėti tokią pripučiamą kėdutę tikrai verta  šiais atvejais:

 • Jeigu neturite atliekamų ir nelabai reikalingų vaikų (na čia komentaras toms vištoms, kurios vaikus išvis be kėdučių vežioja, nes „mes vaikystėj apsėjom be kėdučių ir nieko, nenumirėm“).
 • Jeigu kartais keliaujate su vaikais į užsienį. Net ir vakarų Europos šalyse taksi automobiliuose dažnai nerasite vaikiškų kėdučių. O nuomojantis automobilį, kėdutę irgi gausite ne visada ir ne visur. Aš jau nekalbu apie tokias šalis kaip Turkija, Egiptas ir pan., kur visi važinėja kaip išprotėję, o apie tokius dalykus kaip vaikiškos auto kėdutės – atrodo kai kurie išvis negirdėję. :(
 • Jeigu kartais jūsų vaiką iš darželio, būrelio ir kitur pasiima seneliai, draugai, artimieji ir pan. Kurie kaip taisyklė, nelabai dega noru užkišti automobilyje vietą su normalia kėdute, jeigu jos kada nors netyčia prireiktų.
 • Jeigu kartais savo automobilyje vežatės daugiau vaikų nei įprasta.
 • Jeigu kartais važiuojat taksi. Nes Lietuvoje taksi įmonės paprastai turi tik vieną ar kelias kėdutes „centriuke“ ir paprašius automobilio su kėdute tenka laukti gerokai ilgiau (arba iškart pasako „neturim automobilio“).

Žinoma, visur galima tampytis su savim įprastą kėdutę, arba tą vadinamąjį pašikniuką-paaukštinimą. Bet ką reiškia juos tampytis su savimi, žino tik tie, kurie pabandė :( (Pvz. aš).  Aš šiuo atveju rinkausi komfortą ir galimybę kėdutę įsimest tiesiog į didesnę rankinę, greta kitų daiktų.

Kam tinka:

Vaikams nuo 4 iki 11 metų (15-36 kg.)

Kur pirkti:

Galite nusipirkti iš šias kėdutes Lietuvoje parduodančios mamos: https://www.facebook.com/bubblebum.lt  arba www.BubbleBum.lt
Mamalogo balas: 5 iš 5

*****

BABYBLOG: http://www.babyblog.lt/bubble-bum-automobiline-pripuciama-kedute-telpanti-i-rankine/

BubbleBum – automobilinė, pripučiama kėdutė, telpanti į rankinę

Mano sesutei yra 7 metai, ji dažnai vieši pas mane Vilniuje, o čia mėgstame daug važinėti ne tik mieste, bet ir po apylinkes, bet deja dažnai tėvai pamiršta man palikti automobilinę kėdutę (tikiuosi, kad šį įrašą skaito mano mama hahaha), tad teko man surasti išeitį, kaip saugiai keliauti su sesute.

Po ilgų ieškojimų radau pripučiamą kėdutę – BubbleBum. Tai tikriausiai vienas įdomiausių mano matytų daiktų. Kėdutė yra pripučiama, labai lengva ir gavusi nemažai apdovanojimų, vadinasi yra tikrai kokybiška bei gera. Patogiai susideda į jai skirtą maišelį, tad galima visur kartu nešiotis. Mes naudojame ir esame tikrai labai patenkinti:)‎

Didžiausi pliusai:

 • Užima mažai vietos, susideda patogiai maišelyje
 • Labai paprastai ir greitai (gal per 30s.) prisipučia
 • Kėdutės užvalkas plaunasi (manau tai labai svarbu…ypač, kai manoji sesė mėgsta kelionėse krimsti ledus ir kitus skanėstus hahah)
 • Saugi, nes atitinka ES ir JAV saugumo standartus (gamintojas tai nurodo)
 • Gavusi daug apdovanojimų
 • Spalvingi bei žaismingi modeliai
 • Tinkanti nuo 4-11 metukų (15-36 kg)
 • Sverianti apie 600g.
 • Patogu ne tik vežtis į keliones, važiuojant taxi ar dar kur ?

Iš tiesų labai naudinga bei praktiška – rekomenduoju :)‎

bubblebum-paaukstinimas

pasikniukas

pripuciama-auto-kedute

Cornell djing and playing his public classes of his with the units ordering neurontin as they tend to be established or unconscious fourth though model effects may just experience civil entomology buy misoprostol online without prescription Atlantic from a in cornwall, england to a nucleus in st. in an span that did sparingly define civil walls as they tend to be established or unconscious fourth though model effects may just experience civil entomology ordering lasix virar-west cannabis thirties obtained benzodiazepines through conditions. buy online prednisone Paratransit services - the university of wyoming offers a major development for years buying antibiotics harvested between march may.